WYNIKI WYBORÓW DO SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO 2025/2026
29 września w naszej szkole odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego na rok szkolny 2025/2026. Poprzedziła je kampania wyborcza oraz prezentacja programów przygotowanych przez kandydatów. W głosowaniu udział wzięło 125 uczniów, którzy wybierali spośród 16 kandydatów.
Z przyjemnością ogłaszamy, że:
- przewodniczącą Samorządu Uczniowskiego została Amelia Białek z klasy VII a,
- zastępcą przewodniczącej została Agata Waszczyk z klasy VII b.
Skład sekcji:
Sekcja organizacyjna
- Lena Sosnowska
- Adrian Dziwirski
- Wiktoria Karpińska
Sekcja kulturalna
- Anna Żukowicz-Jagiełło
- Lena Piotrowska
- Roksana Samulska
Sekcja sportowa
- Maja Kuchar
- Kuba Paszkiewicz
- Szymon Wajs
Serdecznie gratulujemy wszystkim wybranym uczniom i życzymy owocnej pracy na rzecz całej społeczności szkolnej!
Opracował: opiekun Samorządu Uczniowskiego – M. Pianowska






