WSPÓLNE ŚWIĘTOWANIE MIĘDZYNARODOWEGO DNIA TAŃCA
Z okazji Międzynarodowego Dnia Tańca, który obchodzony jest 29 kwietnia, szkolny zespół taneczny „Brzechwianie” wraz ze swoimi opiekunkami: W. Gwiazdą i J. Lipczewską, zorganizował wspólne tańce dla uczniów naszego Ośrodka.
Nikt nie siedział w ławkach jak posąg – parkiet szybko się zapełnił, a do zabawy dołączały kolejne osoby. Okazało się, że nie trzeba mieć talentu, wystarczyły chęci i odrobina odwagi, by wspólnie świetnie się bawić. Oprawę muzyczną podczas imprezy zapewnił G. Pawelski.
Opracował: J. Lipczewska






