W czerwcu 2026 r. klasy Ia pani A. Leśniewskiej i IIa pani M. Kaczmarczyk odwiedziły Schronisko w Szczecinku. Celem wizyty było obdarowanie zwierząt prezentami. Czworonogi otrzymały: domek, legowiska, zabawki oraz karmę. Pani dyrektor oprowadziła nas po obiekcie, opowiadając o mieszkańcach przytuliska. Dzieci wzruszyły się opowieściami i pewnie chętnie odwiedzą to miejsce po raz kolejny.

Opracował: M. Kaczmarczyk