24 września w grupach wychowawczych w naszym Ośrodku zorganizowano akcję „Sprzątanie Świata”. Jej celem było uwrażliwienie dzieci na ochronę środowiska oraz zintegrowanie podczas wspólnych działań. Wychowankowie wysłuchali pogadanki, porządkowali teren wokół internatu i wzięli udział w sportowej rywalizacji. Na zakończenie wszyscy spotkali się przy ognisku, gdzie wspólnie piekli kiełbaski. To był dzień pełen zaangażowania, radości i dobrej atmosfery.

Opracował: D. Niewiadomska