PIERWSZY BAL
Uczniowie klas ósmych Szkoły Podstawowej i klas III Szkoły Przysposabiającej do Pracy niezwykle uroczyście i z przytupem bawili się na swoim pierwszym w życiu balu. Zabawa odbyła się 17 czerwca 2026 roku w Hotelu Merkury. Młodzież starannie się do niej przygotowała, olśniewając pięknymi kreacjami. Bal otworzyła, krótkim przemówieniem skierowanym do przyszłych absolwentów, Pani dyrektor Barbara Zasada. Tradycyjnie na rozpoczęcie zatańczono poloneza. Wesoła zabawa przy dobrej muzyce i szampańskie humory towarzyszyły uczniom i nauczycielom do końca imprezy. Bal był nie tylko okazją do integracji i świętowania, ale również do stworzenia wspomnień, które z pewnością pozostaną z uczestnikami na długie lata.
Opracował: A. Ziółek






