Zgodnie z tradycją naszej szkoły, 29 października 2025r., odbyła się uroczystość Pasowania na ucznia. Impreza ta miała bardzo podniosły, a zarazem radosny charakter. Uczniowie klas pierwszych z niecierpliwością oczekiwali na najważniejszy moment. Wszyscy uczestnicy ubrani w odświętne stroje zaprezentowali między innymi swoje umiejętności wokalne, recytatorskie oraz taneczne, świetnie poradzili sobie także z zadaniami przygotowanymi przez wychowawców. Mimo stresu związanego z pierwszym publicznym występem najmłodsze dzieci udowodniły, że są gotowe, aby stać się stuprocentowymi uczniami. Uroczystego pasowania wielkim ołówkiem dokonała wicedyrektor Pani Anna Bartosz i od tej chwili pierwszoklasiści zostali oficjalnie włączeni do grona uczniów naszego Ośrodka. Spotkanie zakończyło się słodkim poczęstunkiem przygotowanym przez rodziców dzieci za co serdecznie dziękujemy. Imprezę przygotowali: M. Kaczmarczyk, A. Leśniewska, M. Terefenko- Bania oraz G. Pawelski.

Opracował: M. Kaczmarczyk, A. Leśniewska