NASZA SZKOŁA I NAUCZYCIELE NOMINOWANI W PLEBISCYCIE EDUKACYJNYM 2025!

W tym roku mamy powód do dumy – nasza szkoła otrzymała nominację w kategorii „Szkoła Roku” w tegorocznej edycji Plebiscytu Edukacyjnego 2025. To wyróżnienie dla całej naszej społeczności – nauczycieli, uczniów i rodziców.
<< kliknij >>

W kategorii Nauczyciel Roku klas IV-VIII nominowane zostały: Angelika Grobelna, Iwona Bodnar
| << kliknij >> | << kliknij >> |
![]() |
![]() |
Głosowanie w plebiscycie rozpocznie się już we wtorek, 21 października. Wszystkie informacje o akcji można znaleźć w naszym serwisie internetowym pod adresem:
Regulamin plebiscytu: www.gk24.pl/rpe


