W tym roku szkolnym z okazji Dnia Dziecka uczniowie klas 2b i 3a wybrali się na lody do pobliskiej kawiarni oraz do MC Donald’ s. Po smacznym poczęstunku, wszyscy uśmiechnięci i zadowoleni, spędzili aktywnie czas na miejskim placu zabaw.

Opracował: M. Kaczmarczyk