Dnia 17.12.2024r. w ośrodku odbył się koncert świąteczny „Magia Świąt”. Uczniowie pod kierunkiem p. M. Kaczmarczyk oraz p. M. Terefenko-Bania zaprezentowali piosenki świąteczne, kolędy i pastorałki. Na wstępie występujący powitali gości wierszami, a na koniec pożegnali życzeniami, akcentując świąteczny nastrój. M. Brylowska zaśpiewała solo pastorałkę „Niech połączy nas choinka” pod kierunkiem p. G. Pawelskiego. Dekorację świąteczną przygotowały p. A. Todryk, oraz p. E. Haszcz, natomiast oprawą muzyczną zajął się p. J. Markiewicz. Wszystkim występującym oraz słuchaczom udzieliła się atmosfera bożonarodzeniowa.

Opracował: M. Terefenko-Bania