Co to byłyby za święta, gdyby Mikołaj nas nie zaszczycił swoją obecnością?! Jak co roku odwiedza nas miły Gość, który wywołuje uśmiech na twarzach naszych uczniów. Oczywiście nigdy nie przychodzi z pustymi rękoma. Przynosi z sobą same słodkości!! Jednak, zanim każde dziecko odbierze paczkę, wpierw uczestniczy w szkolnej Wigilii.

Sponsorami paczek są Państwo Małgorzata i Jarosław Kuś z Intermarche. Dziękujemy!

Opracował: D. Łuksza