HO…HO…HO…MIKOŁAJ W NASZEJ SZKOLE!
Co to byłyby za święta, gdyby Mikołaj nas nie zaszczycił swoją obecnością?! Jak co roku odwiedza nas miły Gość, który wywołuje uśmiech na twarzach naszych uczniów. Oczywiście nigdy nie przychodzi z pustymi rękoma. Przynosi z sobą same słodkości!! Jednak, zanim każde dziecko odbierze paczkę, wpierw uczestniczy w szkolnej Wigilii.
Sponsorami paczek są Państwo Małgorzata i Jarosław Kuś z Intermarche. Dziękujemy!
Opracował: D. Łuksza












