8 maja odbyła się druga edycja konkursu czytelniczego – Co wiesz o twórczości Adama Mickiewicza? Uczniowie klasy ósmej spotkali się by sprawdzić swoją wiedzę – odpowiadali na pytania i wykonywali określone zadania. Celem konkursu było pogłębienie zainteresowań utworami największego polskiego romantyka, kształtowanie umiejętności czytania, rozumienia i wartościowania utworów oraz powtórzenie materiału przed zbliżającym się egzaminem z języka polskiego. Komisja w składzie: A. Todryk, M. Jurjewicz, A. Skobel wyłoniła zwycięzców:

  • I MIEJSCE: Jakub Michalak, Aleksandra Wrzeszcz,
  • II MIEJSCE: Karolina Dulek, Adrian Bogdański,
  • III MIEJSCE: Katarzyna Tasze.

Serdecznie gratulujemy!

Opracował: A. Skobel