W tym roku mamy powód do dumy – nasza szkoła otrzymała nominację w kategorii „Szkoła Roku” w tegorocznej edycji Plebiscytu Edukacyjnego 2025. To wyróżnienie dla całej naszej społeczności – nauczycieli, uczniów i rodziców.

<< kliknij >>


W kategorii Nauczyciel Roku klas IV-VIII nominowane zostały: Angelika Grobelna, Iwona Bodnar

 

<< kliknij >> << kliknij >>

 

Głosowanie w plebiscycie rozpocznie się już we wtorek, 21 października. Wszystkie informacje o akcji można znaleźć w naszym serwisie internetowym pod adresem:

www.gk24.pl/szkola-roku

www.gk24.pl/nauczyciel

Regulamin plebiscytu: www.gk24.pl/rpe