W dniu 30.09.2025r. dziewczęta z V i VI grupy wychowawczej przygotowały zabawne konkurencje z okazji Dnia Chłopaka. Chłopcy musieli zmierzyć się z czesaniem włosów, malowaniem paznokci, ubijaniem białka, a także wykazać się w konkurencjach sportowych. Na koniec dziewczęta poczęstowały wszystkich uczestników pysznymi bananowymi babeczkami, które same przygotowały.

Opracował: M. Grzystek