29 września w naszej szkole odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego na rok szkolny 2025/2026. Poprzedziła je kampania wyborcza oraz prezentacja programów przygotowanych przez kandydatów. W głosowaniu udział wzięło 125 uczniów, którzy wybierali spośród 16 kandydatów.

Z przyjemnością ogłaszamy, że:

  • przewodniczącą Samorządu Uczniowskiego została Amelia Białek z klasy VII a,
  • zastępcą przewodniczącej została Agata Waszczyk z klasy VII b.

Skład sekcji:

Sekcja organizacyjna

  • Lena Sosnowska
  • Adrian Dziwirski
  • Wiktoria Karpińska

Sekcja kulturalna

  • Anna Żukowicz-Jagiełło
  • Lena Piotrowska
  • Roksana Samulska

Sekcja sportowa

  • Maja Kuchar
  • Kuba Paszkiewicz
  • Szymon Wajs

Serdecznie gratulujemy wszystkim wybranym uczniom i życzymy owocnej pracy na rzecz całej społeczności szkolnej!

Opracował: opiekun Samorządu Uczniowskiego – M. Pianowska