POŻEGNANIA NADSZEDŁ CZAS
17 czerwca V grupa wychowawcza razem z wychowawcą, panią Olą, uczciła zakończenie roku szkolnego wyjątkowym wyjściem. W radosnej atmosferze wychowanki udały się do pizzerii, gdzie mogły delektować się ulubionymi smakami pizzy, a następnie odwiedziły lodziarnię, by ochłodzić się pysznymi lodami. Na zakończenie cała grupa wybrała się na spacer po szczecineckim deptaku. To był wspaniały sposób na podsumowanie całorocznej pracy, nauki i zabawy – takie chwile na długo zostaną w naszej pamięci!
Opracował: A. Szlaz




