W czerwcu 2025 roku dobiegły końca spotkania w ramach innowacji pedagogicznej Poszukiwacze sezonowych smaków-gotowanie na cztery pory roku. Realizowały ją uczniowie klas p. V. Orłowskiej i p. M. Kaczmarczyk. W ciągu drugiego semestru uczestnicy spotkali się cztery razy wspólnie gotując. Przyrządzali pyszne gofry z sezonowymi owocami i bitą śmietaną, piekli muffiny w wytrawnych odsłonach (jajeczne, warzywne i mieszane), przygotowali zdrowe pasty na kanapki (jajeczną, z suszonymi pomidorami, z awokado oraz wegański smalec z białej fasoli). Szykując sezonowe smakołyki uczniowie mieli okazję do spotkań, podczas których prowadzili ze sobą ciekawe dyskusje, integrowali się podczas wspólnego gotowania oraz miło spędzali czas.

Opracował: M. Kaczmarczyk, V. Orłowska