WYCIECZKA UKS VICTORIA DO KRAKOWA I NIE TYLKO…
W dniach 10-13.06.2025r. zawodniczki UKS Victoria Szczecinek wraz z trenerami przebywały w jednym z najładniejszych miast w Polsce – Krakowie. Uczennice Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Szczecinku miały okazję zwiedzić wiele pięknych miejsc takich jak: Rynek Główny czy Wawel, spacerować klimatycznymi uliczkami, odpocząć i posilić się wśród przyjaznych króliczków. Wielkie atrakcje czekały na dziewczęta w Energylandii, największym parku rozrywki w Polsce, gdzie cały dzień świetnie się bawiły! Kolejny dzień to zwiedzanie Kopalni Soli w Wieliczce – niesamowite wrażenia z pobytu w „podziemnej krainie”.
Za dofinansowanie wycieczki, która umożliwiła dziewczynkom przeżycie niezapomnianych chwil i nauczenie się nowych rzeczy – zawodniczki UKS Victoria dziękują Burmistrzowi Miasta Szczecinek! Trenerami zawodniczek są: Katarzyna Wilczyńska, Paweł Czupiel.
Opracował: K. Wilczyńska, P. Czupiel











