WYCIECZKA DO SZCZECINA Z UKS VICTORIA SZCZECINEK
Nie od dzisiaj wiadomo, że UKS Victoria to nie tylko zajęcia i zawody sportowe. 4 czerwca osiemnastu zawodników (uczniów naszej szkoły) wyjechało na wycieczkę do Szczecina. Głównym punktem wycieczki były zajęcia w Morskim Centrum Nauki im. Prof. Jerzego Stelmacha, gdzie dzieci mogły korzystać z wielu interaktywnych urządzeń i poprzez zabawę, zdobyć wiedzę dotyczącą zasobów wodnych i problemów ekologii. Nasi podopieczni doświadczyli również wielu wrażeń podczas przejazdu największym w Polsce diabelskim młynem, który ma aż 55m wysokości. Był też czas na odpoczynek na Bulwarach Szczecińskich i pyszny obiad z widokiem na Wały Chrobrego. To nie była ostatnia wycieczka z UKS Victoria w tym roku szkolnym.
Opracował: P. Czupiel, K. Bazylińska










