Dzień 6 marca jest szczególny dla logopedów w całej Europie. Stanowi też doskonałą okazję do podkreślenia znaczenia logopedii dla rozwoju mowy i komunikacji. Z okazji tego święta w klasach 1-3 szkoły podstawowej oraz grupach wychowawczych zostały przeprowadzone zajęcia profilaktyczne. Uczniowie, w formie zabawy, dowiedzieli się jak wiele czynników wpływa na prawidłowy rozwój mowy. Zajęcia przeprowadzili nasi logopedzi: E. Zdanowicz, D. Abolik i A. Skobel, a gazetkę przygotował pan D. Abolik. Wszystkim uczestnikom bardzo dziękujemy i do zobaczenia za rok!

Opracował: A. Skobel. D. Abolik, E. Zdanowicz