EGZAMIN NA ELFA
Jak co roku w naszym Ośrodku, podtrzymujemy mikołajkową tradycję. Tego dnia uczniowie klas 1 – 3 przystąpili do „Egzaminu na elfa”. Zabawa była przednia. Wszyscy bawili się doskonale biorąc udział w różnych wesołych, świątecznych konkurencjach. Uczestnicy spotkania świetnie poradzili sobie w quizie wiedzy o reniferach. Jaka była radość, gdy pojawił się św. Mikołaj. Dzieci witały go z ogromnym entuzjazmem. Tego dnia na uczniów czekała jeszcze jedna miła niespodzianka – naszą mikołajkową imprezę odwiedziła pani dyrektor oraz specjalni goście między innymi pan starosta Krzysztof Lis, a także pani dyrektor Wydziału Edukacji, Kultury i Sportu – Zofia Kosicka. Jak co roku pełniąc rolę pomocników św. Mikołaja przybyli z koszem pełnym słodkości. Spotkanie zakończyło się zdanym egzaminem na elfa. Wszyscy tego dnia poczuli atmosferę świąt Bożego Narodzenia.
Opracował: L. Brożko-Juriewicz, M. Kaczmarczyk










