W dniu 16 grudnia nasi uczniowie mieli możliwość uczestniczyć w przedstawieniu przygotowanym przez młodzież z I LO im. Księżnej Elżbiety. Opowiadało ono historię zagubionej Gwiazdki, która dzięki pomocy napotkanych po drodze postaci trafiła na wymarzony czubek choinki. Po przedstawieniu nasi uczniowie otrzymali drobne upominki od Świętego Mikołaja i rozpoczęło się wspólne kolędowanie. Dziękujemy uczniom i nauczycielom z I LO za zaproszenie.

Opracował: I. Woźnicka