IGRZYSKA BEZ BARIER
W dniach 4-6.12.2024r., składająca się z sześciu osób reprezentacja Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego im. Jana Brzechwy w Szczecinku (zawodnicy UKS Victoria Szczecinek), wzięła udział w X Ogólnopolskiej imprezie pt. Igrzyskach Bez Barier, które w tym roku odbyły się w Gdańsku. Zawody rozgrywane były w kilku dyscyplinach: biegi przełajowe, tenis stołowy, pływanie, ergowiosła i badminton. Nasi zawodnicy spisali się jak zwykle fantastycznie! Startując w każdej konkurencji rywalizowali z reprezentacjami z całej Polski, przełamywali własne bariery, ale również świetnie się bawili. Na koniec wszyscy uczestnicy imprezy otrzymali pamiątkowe medale i drobne upominki. Wielkie podziękowania należą się organizatorom zawodów: Akademickiemu Związkowi Sportowemu, który zorganizował i przeprowadził zawody na najwyższym poziomie! Opiekunami zawodników ze Szczecinka byli: Katarzyna Wilczyńska i Paweł Czupiel.
Opracował: K. Wilczyńska










