Nadszedł ten magiczny czas, kiedy to uczniowie, wraz ze swoimi nauczycielami bardzo chętnie angażują się w dekorowanie szkoły i nie tylko. Tym razem wykorzystując kreatywność naszych uczniów, wspólnie stworzyliśmy namiastkę klimatu świątecznego w budynku Starostwa Powiatowego. Zobaczcie sami…

Opracował: D. Ulikowska-Łuksza, E. Haszcz-Wardziak, E. Zdanowicz