26 września o godzinie 10.30 zapraszamy wszystkich uczniów, nauczycieli, radę rodziców oraz pozostałych pracowników szkoły do wzięcia udziału w głosowaniu na projekty zgłoszone w Szkolnym Budżecie Obywatelskim. Głosowanie odbędzie się w bibliotece szkolnej.

Projekty do wyboru:

  1. Razem świętujemy 55 – lecie naszej szkoły.
  2. Jesień w kolorach – twórczo i filmowo.

ZAPRASZAMY DO GŁOSOWANIA!