IMG_20180926_095228

Rozpoczął się nowy rok szkolny – czas nauki – ale również nowych zajęć i atrakcji organizowanych przez UKS Victoria dla dzieci i młodzieży niepełnosprawnej z SOSW Szczecinek. Dzieci miały już możliwość uczestniczenia w zajęciach jazdy konno w Ośrodku Jeździeckim „Lipowy Dwór”, gdzie oprócz samej jazdy mogły nakarmić zwierzęta oraz miło spędzić czas przy ognisku piekąc kiełbaski. Na zakończenie lata, korzystając z ładnej pogody zorganizowany został rejs statkiem po jeziorze Trzesiecko, w którym uczestniczyli uczniowie z SOSW wraz ze swoimi rodzicami. To dopiero początek roku szkolnego, w którym na dzieci z naszej Placówki czeka mnóstwo atrakcji, m.in. wycieczki, udział w zajęciach sportowych, nauka pływania na basenie, wyjścia do kina, zajęcia w parku trampolin, wyjazdy na zawody regionalne i ogólnopolskie Olimpiad Specjalnych oraz wiele innych. Za możliwość realizacji wszystkich projektów serdecznie dziękujemy Powiatowi Szczecineckiemu, Miastu Szczecinek oraz Wszystkim naszym Przyjaciołom!

Opracował: K. Wilczyńska, P. Czupiel