img_1234567

Zajęcia sportowe, i nie tylko… ruszyły już pełną parą. Dzieci i młodzież pod czujnym okiem swoich trenerów wyciskają siódme poty podczas treningów. Jak co roku propozycje dla naszych uczniów są różnorodne i każdy może znaleźć coś dla siebie: zajęcia ogólnorozwojowe z elementami fitness, lekkoatletyka, piłka nożna, koszykówka i wiele innych zajęć, w tym zajęcia na basenie, zajęcia jazdy konnej lub nordic walking. Zajęcia odbywają się nie tylko na dobrze znanych dzieciom obiektach ale również na nowiutkim stadionie lekkoatletycznym lub na pięknej Sali sportowej przy SP 6 w Szczecinku. Skoro zaczęły się treningi, to i czas na rywalizację sportową podczas różnorodnych zawodów. I tak – 10 października reprezentacja naszej Placówki wzięła udział w Drużynowych Mistrzostwach Powiatu w Biegach Przełajowych, gdzie chłopcy zajęli szóste miejsce. Przed nami zaś kolejne zawody, m.in. bowling i tenis stołowy.

Opracował: K. Wilczyńska