sosw71

Dnia 19.09.2019 r. w naszym Ośrodku odbyła się inauguracja udziału w projekcie “Mały Miś w świecie wielkiej literatury”. Jest to ogólnopolska akcja, w ramach której miłość do czytania przekazywana jest najmłodszym w przedszkolach i szkołach. Tego dnia dzieci poznały misia Czarusia, który zaprosił je do udziału w niezwykłej przygodzie. Następnie pani Dyrektor Barbara Zasada przeczytała uczniom opowiadanie pt. “Wielki koncert”
z uwielbianej przez dzieci książeczki “Gang słodziaków”. Na zakończenie wspólnie daliśmy koncert na różnych instrumentach w takt jesiennej melodii. Teraz miś Czaruś rusza w podróż do domów naszych uczniów zaopatrzony w dzienniczek podróży, w którym wspólnie z rodzicami zapiszą tytuł utworu przeczytanego misiowi i wykonają dla niego przepiękny rysunek.

Opracował: K. Tarnogrodzka, E. Paszewska, A. Todryk