spiew

23 stycznia 2020 r. uczniowie Amelia K., Mateusz D., Piotr W., Wiktor S. i Tomasz K. pod kierunkiem p. Moniki Kaczmarczyk reprezentowali nasz Ośrodek w III Międzyszkolnym konkursie „Kolęd i Pastorałek”, który odbył się w Zespole Szkół Specjalnych im. Jana Pawła II w Białogardzie. Uczestnicy konkursu byli w różnym przedziale wiekowym. Wszyscy uczestnicy potrafili nie tylko śpiewem, ale i choreografią zbudować magiczny nastrój. Reprezentanci naszej placówki zaśpiewali 2 pastorałki „Czas kolędowania” i „Nie płacz Jezu”. Przed odczytaniem wyników konkursu uczestnicy zostali zaproszeni na poczęstunek. Jury przyznało naszym uczniom III miejsce w konkursie. Nasi wychowankowie otrzymali prezenty w postaci słodyczy, a na ręce Pani Moniki Kaczmarczyk złożone zostały podziękowania w postaci dyplomu i „anioła”.
Jesteśmy dumni z sukcesu naszych uczniów. Gratulacje…tak trzymajcie…!

Opracował: M. Kaczmarczyk