Obraz00006

15 grudnia 2019 r. uczniowie naszego Ośrodka z klasy 3a P. Moniki Kaczmarczyk wraz z uczniami klasy 3d z SP7 w Szczecinku P. Mileny Paszkowskiej wzięli udział w V Jarmarku Świątecznym, który odbył się na Planu Wolności w Szczecinku. Głównym organizatorem imprezy było Miasto z Wizją, a współorganizatorami jarmarku był Urząd Miasta W Szczecinku, SAPIK oraz OSiR. Nasi wychowankowie wystąpili w ostatnim dniu imprezy, na którym odbył się koncert kolęd i pastorałek oraz występy taneczne. Swoje umiejętności wokalne i taneczne prezentowały dzieci z przedszkoli szczecineckich oraz uczniowie ze szkół w różnym przedziale wiekowym. Nasi uczniowie spisali się na medal prezentując na scenie dwie pastorałki pt. „Nie płacz Jezu” oraz „Jadą kolędnicy”. Po urokliwym występie każdy uczestnik otrzymał upominek od organizatorów imprezy.

Opracował: M. Kaczmarczyk