sosw10311

24 stycznia 2020 r. uczniowie naszego Ośrodka – klasa 3 “a” pani Moniki Kaczmarczyk została zaproszona do Szkoły Podstawowej nr 1 im. A. Mickiewicza w Szczecinku na oficjalne rozstrzygniecie konkursu pod hasłem „Najpiękniejsze życzenia bożonarodzeniowe i noworoczne”, w którym nasi uczniowie chętnie wzięli udział tuż przed świętami Bożego Narodzenia. Organizatorem konkursu były p. Alicja J. i p. Jolanta H. ze szkolnej biblioteki. Konkurs cieszył się wielkim zainteresowaniem wśród uczniów szkół szczecineckich. Pomimo dużej konkurencji nasi uczniowie otrzymali wyróżnienie. Pani Dyrektor SP1 w Szczecinku osobiście wręczyła uczniom nagrodę – książkę i drobne upominki oraz dyplom na ręce nauczycielki. Jest to wielki sukces naszych trzecioklasistów.
Gratuluję moim uczniom i życzę kolejnych sukcesów…

Opracował: M. Kaczmarczyk